Menu

Lapery Home 2014 - Kopyalanamaz

Tasarım: BAYS Ajans

HAKKIMIZDA

< anasayfa dön

2011 yılında kurulan La Perry Home, dekoratif kutu imalatı ile ev eşyaları sektörüne girmiştir. Geçen zaman içerisinde ürün çeşidine,nişan sandıkları,yüzük tepsileri,takı ve çikolata kutuları, kirli sepeti,havlu kutuları, seccade ve tesbih kutuları, bebek kutuları gibi farklı grupları da ilave ederek Koleksiyonunu genişletmiştir.

Bunun yanında, farklı tasarımlı havlular, dekoratif sabunlar ve lavanta keseleri ve aksesurlar ile kendine özgü yeni bir konsept yaratmıştır.

Katıldığı züchex, ideal home ve evtex fuarlarıyla kısa sürede adını duyurmuş olup, bugün Türkiye genelinde ki seçkin mağazalarda ve Ortadoğu ülkelerinde yerini almıştır.

İLERLEDİĞİMİZ BU SONSUZ TASARIM DÜNYASINDA, HER EVİN BİR KÖŞESİNDE YER ALMAK ,İŞİMİZ VE SEVİNCİMİZDİR…


La Perry is established in 2011 to produce household essentials such as decorative boxes and baskets for best customer satisfaction.

During time the the product range enlarged from wedding boxes, engagement ring trays, jewellery boxes, storage bins, bath baskets, to special boxes as a very special concept for designing bath towels, lavender bags and all other houseold Essentials.

La Perry participitate to Züchex, İdeal Home, Evtex Fair and became a known company Throughout Turkey and Middle East Countries

‘Never stop improving ourselves ‘ and continues to be an integral part of client’s houses